PROTEKTO

je projektem, který zákazníkům poskytuje komplexní servis a služby v oblasti BOZP (bezpečnost a ochrana zdraví při práci) a PO (požární ochrana). Vznik se datuje na počátek roku 2002 s původně lokální působností kraje Vysočina, konkrétně Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Jihlava a již působí na celém území České republiky.

Cílem služeb v oblasti BOZP a PO je nejen komplexní outsourcing služeb v oblastech bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO), ale i poskytování jednotlivých služeb jako například zpracování potřebné dokumentace, organizace různých druhů souvisejících školení, realizace revizí. Veškeré služby v oblasti BOZP a PO poskytujeme také jednotlivě nebo jako komplexní balík formou outsourcing. Školení zaměstnanců jsou pak poskytována klasickou prezenční formou s výkladem, příklady a vysvětlení dotazů zaměstnanců.

Tým PROTEKTO

Veškeré služby v oblasti BOZP a PO a požadavky vyplývající z nabízeného servisu projektu zajišťuje náš tým techniků. Pochopitelně splňujeme odbornou způsobilost dle příslušných zákonů.

Kontakt

PROTEKTO
Vysoké 63
Žďár nad Sázavou
591 01

775907205

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode